پرش لینک ها

10 اپلیکیشن ادیت تصاویر درگوشی‌های اندروید

10 اپلیکیشن ادیت تصاویر درگوشی‌های اندروید

اپلیکیشن ادیت تصاویر؛ همان‌طور که می‌دانید روند استفاده از گوشی‌های هوشمند در سال‌های اخیر بسیار زیاد شده است. فضای مجازی و دنیای ارتباطات امروزه بسیار کاربردی هستند. شما می‌توانید به‌راحتی با خرید یک تلفن همراه هوشمند از هرجا و هر چیزی که بخواهید عکس‌برداری کنید.

یکی از مسائل موردتوجه دراین‌رابطه ویرایش تصاویر است. برخی از افراد نیازمند اپلیکیشن‌های مختلف برای ویرایش تصاویر خود هستند. برای اینکه با چند تا از اپلیکیشن‌های ویرایش و ادیت تصویر آشنا شوید بهتر است تا در ادامه مقاله همراه ما باشید.

اپلیکیشن ادیت تصاویر
اپلیکیشن ادیت تصاویر

8 اپلیکیشن ادیت تصاویر اندروید

همان‌طور که می‌دانید گوشی‌های اندروید در سال‌های اخیر در زمینه کیفیت تصویر بسیار حرفه‌ای‌تر شده است. برای اینکه شما بخواهید تصاویرتان را به‌درستی ویرایش کنید لازم است تا با نرم‌افزارهای مختلف در این زمینه آشنا شوید. اپلیکیشن‌های بسیار متنوع و زیادی در زمینه ادیت تصاویر وجود دارد.

10 اپلیکیشن ادیت تصاویر اندروید با نام‌های،

 1. SNAPSEED
 2. PicCOLLAGE
 3. PHOTO EDITOR
 4. PIXLR
 5. PICSART
 6. PHOTO COLLAGE
 7. FOTOR PHOTO EDITOR
 8. LIGHT
 9. TouchRetouch
 10. Camera  360

معرفی نرم‌افزار SNAPSEED

این اپلیکیشن ادیت تصاویر یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها است. درگذشته این اپلیکیشن طرف‌داران زیادی نداشته است. امروزه افراد زیادی از این نرم‌افزار برای ادیت تصاویر در اندروید استفاده می‌کنند. این اپلیکیشن اکثر قابلیت‌های مختلف را برای ویرایش تصاویر دارد. نرم‌افزار اسنپ سید باتوجه‌به قابلیت‌های جذابی که برای کاربران ارائه می‌کند محبوبیت پیدا کرده است.

اپلیکیشن ادیت تصاویر
snapseed

اپلیکیشن ادیت تصاویر PICCOLLAGE

یکی دیگر از نرم‌افزارهای محبوب در زمینه ادیت تصاویر نرم‌افزار PICOLLAGE است. یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این نرم‌افزار قابلیت کلاژ است. در این نرم‌افزار می‌توانید از فیلترهای متنوعی که در آن وجود دارد نیز استفاده کنید. این اپلیکیشن را می‌توانید از گوگل‌پلی و یا سایت‌های معتبر دریافت کنید. درصورتی‌که مدتی از این نرم‌افزار استفاده کنید تا حدودی به تمام بخش‌های آن مسلط می‌شوید.

اپلیکیشن PHOTO EDITOR

در این اپلیکیشن ادیت تصاویر بخشی به نام enhance وجود دارد. این بخش در واقع مربوط به ادیت خودکار تصاویر با فیلترهای مختلف است. شما می‌توانید با انتخاب هر یک از گزینه‌های موجود رنگ و نور تصاویر را تغییر دهید. برای تغییر تصاویر کافی است روی هرکدام از فیلترها کلیک کنید.

PIXLR اپلیکیشن ادیت تصاویر

شما با انتخاب این اپلیکیشن می‌توانید به‌راحتی به هدف نهایی خود یعنی ویرایش تصاویر برسید. ویرایش تصاویر با pixlr تجربه بسیار جالبی برای شما خواهد بود. شما می‌توانید بخش‌های مختلف تصاویر از جمله،

 • رنگ تصاویر
 • کاهش و شدت نور
 • ابعاد تصاویر و…

را تغییر دهید.

PICSART نرم‌افزار محبوب ویرایش تصویر

درصورتی‌که شما در جستجوی اپلیکیشن ادیت تصویر هستید پیکس آرت یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها به‌حساب می‌آید. این اپلیکیشن به‌نوعی می‌تواند کارهایی که در نرم‌افزار فتوشاپ انجام می‌دهید را بر روی تصاویر اعمال کند. نرم‌افزار پیکس آرت هم به‌صورت دستی و هم خودکار قابلیت ویرایش تصاویر را دارد.

این اپلیکیشن یکی از قابلیت‌های مهم یعنی حذف بخش‌های مختلف و اضافه موجود در عکس را نیز دارد. کسب مهارت گرافیکی برای ویرایش تصاویر درگوشی با استفاده از این نرم‌افزار اهمیت زیادی دارد. درصورتی‌که شما فردی مبتدی نیز باشید می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید.

PHOTO COLLAGE برای ویرایش تصاویر

همان‌طور که از نام این اپلیکیشن ادیت تصاویر مشخص است مهم‌ترین ویژگی آن کلاژ کردن تصاویر است. این نرم‌افزار اصلاً نرم‌افزار پیچیده‌ای نیست. شما می‌توانید به‌راحتی از این نرم‌افزار برای تصاویرتان استفاده کنید. رنگ بیفزایید و فیلتر اضافه کنید و یا بخش‌هایی از تصویر را جدا کنید به‌هرحال این نرم‌افزار نیز یکی از نرم‌افزارهای کاربردی به‌حساب می‌آید.

FOTOR PHOTO EDITOR فوتر فتو

این اپلیکیشن ادیت تصاویر نیز مانند دیگر اپلیکیشن‌ها قابلیت‌های اصلی را دارد. شما می‌توانید از بخش‌های متنوع این نرم‌افزار برای ویرایش بهتر تصاویرتان استفاده کنید. بخش‌های متنوع این نرم‌افزار برای ادیت،

 • رنگ و نوردهی تصاویر
 • برش و کات کردن تصاویر
 • تیره کردن و یا سایه دادن به تصاویر

به این صورت است. شما می‌توانید از این اپلیکیشن بسیار جذاب برای ویرایش تصاویرتان استفاده کنید.

LIGHT یا همان لایت

این اپلیکیشن نیز مانند اسنپ سید و پیکس آرد در ردیف محبوب‌ترین‌ها قرار دارد. شما می‌توانید با استفاده از این اپ تصاویر معمولی و ساده خود را به تصاویر جذاب و حرفه‌ای تبدیل کنید. درصورتی‌که شما فردی مبتدی باشید ممکن است به‌درستی نتوانید از این اپلیکیشن استفاده کنید. اپلیکیشن آدوب لایتروم یکی از اپلیکیشن‌هایی است در ویندوز، اندرو و آی‌اواس قابل‌اجرا و استفاده است. از جمله ویژگی‌های این نرم‌افزار،

 • انتخاب میزان دمای رنگ
 • تنظیم نور و روشنایی
 • ویرایش و حذف ایرادات تصویر

این موارد است.

اپلیکیشن ادیت تصاویر TouchRetouch

این اپلیکیشن یک قابلیت اختصاصی و حرفه‌ای دارد و آن برش بخش‌های مختلف و اضافی تصاویر است. همه اپلیکیشن‌ها به‌صورت جزئی در برخی از بخش‌ها به‌صورت حرفه‌ای‌تر عمل می‌کنند. اپلیکیشن تاچ ری در بخش حذف بخش‌های اضافی به بهترین نحو عمل می‌کند. یکی از مهم‌ترین نکات دررابطه‌با این اپلیکیشن شیوه کاری آن است. این اپلیکیشن یا به‌صورت عالی و حرفه‌ای عمل می‌کند یا کلاً هیچ کاری نمی‌کند. قیمت حدودی این اپلیکیشن 1/99 دلار محاسبه می‌شود.

Camera  360 اپلیکیشن اندرویدی

کمرا 360 یکی از محبوب‌ترین اپ‌ها در کشورهای آسیایی به‌حساب می‌آید. این اپ به‌خصوص در کشور کره طرف‌داران بسیار زیادی دارد. در این اپلیکیشن 200 فیلتر مختلف قرار داده شده است که شما می‌توانید از تمامی آنها به‌راحتی استفاده کنید.

اپلیکیشن‌ها یکی از بخش‌های انکارنشدنی در تلفن‌های هوشمند به‌حساب می‌آیند. امروزه معمولاً یکی از موارد موردتوجه افراد دررابطه‌با عکاسی و ویرایش تصاویر است. باتوجه‌به این موارد به طور خودکار شما نیازمند استفاده از نرم‌افزارهای متنوعی هستید.

اپلیکیشن ادیت تصاویر
اپلیکیشن ادیت تصاویر

همان‌طور که در این مقاله خواندید تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن ادیت تصاویر وجود دارد. شما می‌توانید به‌راحتی این اپلیکیشن‌ها را از گوگل‌پلی تهیه کنید. گوگا پلی محیطی امن برای دریافت این نرم‌افزارها است. برنامه‌های مختلف معمولاً یک سری ویژگی‌های ثابت و عمومی و یک سری ویژگی‌های خاص دارند.

باتوجه‌به توضیحاتی که دادیم شما می‌توانید به‌صورت حرفه‌ای اما با کسب اطلاعات از این اپلیکیشن‌ها به‌راحتی استفاده کنید. برخی از اپلیکیشن‌ها رایگان و برخی از آنها پولی هستند. هنگامی که قصد دریافت اپلیکیشن‌ها و یا فیلترهای مختلف را داشته باشید لازم است تا به این موردتوجه کنید.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید