پرش لینک ها
ابزارهای ایمیل مارکتینگ

7 تا از بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ

7 تا از بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ

ابزارهای ایمیل مارکتینگ روشی برای استفاده از این روش بسیار مناسب برای تبلیغات برند شما و افزایش و بهبود کسب‌وکارتان است. درصورتی‌که شما از ابزارهای مختلف ایمیل مارکتینگ استفاده کنید پروسه موردنظر دررابطه‌با این قضیه بهتر پیش می‌رود.

همان‌طور که در مقاله ایمیل مارکتینگ چیست برای شما توضیح دادیم ایمیل مارکتینگ برای بهبود ارتباط شما با مشتریان و مخاطبان است که به این صورت بتوانید دررابطه‌با مسائل مختلفی که در کسب‌وکارتان رخ می‌دهد آن‌ها را مطلع سازید. باتوجه‌به پیامدهای به‌دست‌آمده دررابطه‌با این مسئله می‌توان گفت ایمیل مارکتینگ، نرخ تعامل، نرخ تبدیل، میزان فروش و بازگشت هزینه تبلیغات را افزایش و بهبود می‌بخشد. باتوجه‌به تمام این مسائل هنگامی که شما در سایتی ثبت‌نام می‌کنید بعد از مدتی دائماً برای شما ایمیل‌هایی با عنوان‌های مختلف ارسال می‌شود.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ
ابزارهای ایمیل مارکتینگ

معرفی ابزارهای ایمیل مارکتینگ

همان‌طور که گفتیم یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای استفاده از ایمیل مارکتینگ با استفاده از ابزارهای مختلف موجود است. در این قسمت از مقاله ما قصد داریم تا بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ را برای شما معرفی کنیم. ابزارهای رایج برای ایمیل مارکتینگ،

 • هاب اسپات
 1. میل چیمپ
 2. میلرلایت
 3. کانستنت کانتکت
 4. سندینگ بلو
 5. وب اینگیج
 6. مانیتور کمپین
 7. هاب اسپات

ابزار میل چیمپ

درصورتی‌که در جستجوی نرم‌افزارهای ایمیل مارکتینگ هستید باید به شما بگوییم که بهترین و معروف‌ترین گزینه میل چیمپ است. این نرم‌افزار ویژگی‌های کاربردی بسیار مناسبی دارد که به همین دلیل در اولویت ابزارهای ایمیل مارکتینگ قرار دارد.

یکی از ویژگی‌های بسیار خوبی که در این ابزار وجود دارد این است که شما می‌توانید به‌صورت رایگان آن را دریافت و استفاده کنید. درصورتی‌که شما به بخش‌های مختلف این ابزار نیاز داشته باشید در آن زمان لازم است تا مقداری پول برای آن در نظر بگیرید.

از جمله ویژگی‌های بسیار خوب این نرم‌افزار،

 • ارسال خودکار پیام‌های مربوط به کمپین کسب‌وکار
 • استفاده از اپلیکیشن در تلفن همراه
 • برقراری ارتباط مداوم با مشتریان
 • تست A/B

این نرم‌افزار است.

میلرلایت برای ایمیل مارکتینگ

این ابزار از جمله ابزارهای ایمیل مارکتینگ است که در سال‌های متوالی توانسته است جز بهترین ابزارهای موجود دررابطه‌با ایمیل مارکتینگ باشد و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. در حال حاضر تعداد مخاطبانی که از این برنامه استفاده می‌کنند بیشتر از 700 هزار کاربر است. ویژگی‌هایی که در این نرم‌افزار وجود دارد تقریباً مشابه نرم‌افزار میل چیمپ است. درگذشته این نرم‌افزار قابلیت استفاده در کشور ایران را نداشت اما خوشبختانه امروزه حتی در کشور ایران نیز قابل‌استفاده است.

کانستنت کانتکت

یکی دیگر از ابزارهای ایمیل مارکتینگ که بسیار کاربردی و مناسب است ابزار کانستنت کانتکت است که به‌راحتی می‌توان از آن استفاده کرد. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این نرم‌افزار دارد این است که حتی افراد مبتدی نیز به‌راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند و به هدف خود برسند. این ابزار ویژگی‌های بسیار زیادی دارد از جمله،

 • مدیریت ایمیل‌ها
 • قالب ایمیل
 • مدیریت مخاطبان
 • تقویم بازاریابی
 • اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی
 • مدیریت محتوا
 • پاسخ‌دهی خودکار

ابزار سندینگ بلو

این نرم‌افزار از جمله ابزارهای رایگان ایمیل مارکتینگ است. این نرم‌افزار نیز ویژگی‌های مشابهی با دیگر ابزارها دارد اما تفاوت‌هایی نیز دارد. یکی از تفاوت‌های این ابزار این است که باوجوداینکه می‌توانید به‌صورت رایگان از این ابزار استفاده کنید اما در تمام ایمیل‌ها آرم سندینگ بلو ارسال می‌شود. یکی از مسائلی که این ابزار دارد این است که شما در طول روز تنها قادر به ارسال 300 پیام هستید. بخش‌هایی در این برنامه وجود دارد که نیاز به پرداخت پول است و معمولاً از 25 دلار به بالا است.

وب اینگیج

یکی از ابزارهای ایمیل مارکتینگ که در سال‌های اخیر بسیار موردتوجه قرار گرفته است ابزار وب اینگیج است که به‌خصوص در سال‌های اخیر در ایران بسیار زیاد مورداستفاده قرار می‌گیرد. این ابزار به‌راحتی قابل‌استفاده است و افراد مبتدی نیز می‌توانند به‌راحتی از آن استفاده کنند. دیگر ویژگی‌های مهم این ابزار،

 • افزایش ارتباط با مخاطب
 • گزارش تحلیلی
 • بخش‌بندی و جداسازی مشتریان

ابزارهای ایمیل مارکتینگ؛ مانیتور کمپین

یکی از نرم‌افزارهایی که نیاز به پول دارند و رایگان به‌حساب نمی‌آیند ابزار مانیتور کمپین است که طبق تعداد مشترکین و مخاطبین شما قیمتش تغییر می‌کند. قیمت‌ها باتوجه‌به تعداد مشترکان شما تغییر می‌کند و به‌عنوان‌مثال درصورتی‌که مشترکین هزار نفر باشند قیمت در حدود 9 دلار تا 149 دلار متغیر است. در صورتی شرکت‌کننده‌هایی با تعداد بالا داشته باشید مثلاً تعداد پنجاه هزار نفر لازم است تا پولی حدود 299 تا 989 دلار در نظر داشته باشید. البته توجه داشته باشید با پرداخت این پول به‌راحتی می‌توانید از این ابزار استفاده کنید و نگرانی ای از بابت آن نخواهید داشت.

هاب اسپات

هاب اسپات نیز جز بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ قرار دارد که باوجوداینکه در آخر نامش را آوردیم اما به یک اندازه قابلیت‌های بسیار خوبی در مقایسه با دیگر ابزارها دارد. در این ابزار شما می‌توانید از زمان‌بندی در پیام‌ها استفاده کنید یعنی می‌توانید تعیین کنید که پیام‌ها در چه ساعتی به مشترکین ارسال شوند.

این ویژگی به‌نوعی باعث می‌شود تا اهداف ایمیل مارکتینگ شما طبق یک نظم به خصوصی ارسال شود. این نرم‌افزار در مقایسه با دیگر ابزارها تا حدودی گران‌تر است این موضوع زمانی احساس می‌شود که شما در کسب‌وکارتان دغدغه‌ای از بابت پرداخت پول نداشته باشید. یکی از ویژگی‌های بسیار جذاب این ابزار این است که شما می‌توانید یک بسته منحصر به خودتان انتخاب کنید.

ابزارهای ایمیل مارکتینگ
ابزارهای ایمیل مارکتینگ

تمامی ابزارهایی که برای شما معرفی کردیم از جمله ابزارهای ایمیل مارکتینگ جهانی هستند که محبوبیت بسیار زیادی در دنیا دارند. این ابزارها باتوجه‌به قابلیت‌هایی که دارند موردتوجه افراد زیادی قرار گرفته‌اند و شما برای ایمیل مارکتینگ می‌توانید از آنها به‌راحتی استفاده کنید. اکثر این ابزارها بدون نیاز به هیچ‌گونه هزینه‌ای قابل‌استفاده هستند و برخی از آنها به‌راحتی استفاده می‌شوند و حتی به‌عنوان یک فرد مبتدی نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.

برخی از این ابزارها غیر رایگان است و باتوجه‌به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید قابلیت‌های متنوع‌تری را دریافت می‌کنید. برخی از این ابزارها محدودیت روزانه دارند و تنها می‌توانید باتوجه‌به مقدار معین آن ایمیل ارسال کنید اما ویژگی ای نظیر ارسال پیام به‌صورت خودکار نیز دارند که بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. ایمیل مارکتینگ در سال‌های اخیر بسیار موردتوجه قرار گرفته و یکی از روش‌های رایج برای بهبود کسب‌وکار است.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید