پرش لینک ها
Google Tasks چیست

Google Tasks چیست – سرورنت

Google Tasks چیست

 

Google Tasks
Google Tasks

گوگل تسک (Google Tasks) یک سرویس قدیمی است که به نظر می رسید حتی خود گوگل هم آن را فراموش کرده باشد. اما سال گذشته بود که گوگل اقدام به احیای مجدد آن کرد. با بروزرسانی هایی که بر روی این برنامه انجام شد، کاربران می توانند به راحتی لیست کارهای روزمره خود را مرتب کرد و سر و سامان دهند. که در این مقاله قصد داریم در مورد این که Google Tasks چیست صحبت کنیم پس بهتر است در این مقاله همراه ما باشید.

Google Tasks چیست و چه مزایایی دارد

گوگل همراه با ارائه بزرگترین بروز رسانی خود برای جیمیل، خیلی بی سر و صدا و مخفیانه، برنامه جدیدی را معرفی کرد که در دسته بندی برنامه های بهره وری قرار می گیرد. گوگل Tasks نام برنامه جدید گوگل است که یک فضای اختصاصی برای ایجاد، مشاهده و ویرایش لیست کارهای روزانه و شخصی از جمله آنهایی که در نسخه جدید جیمیل ایجاد کرده اید و یا آنهایی که در تقویم گوگل تعیین شده، را برای شما فراهم می کند.این برنامه، به صورت پیشفرض بر روی لیست کارها تنظیم شده است، شما می توانید کارهای جدید را اضافه کرده و یا آنهایی که وجود دارند را ویرایش و یا مدیریت کنید. حتی می توانید لیست کارها را تقسیم کرده و به لیست های کوچکتری تبدیل کنید. تغییر اولویت بندی ها به راحتی و تنها با کشیدن و رها کردن (Drag and Drop) کردن کارها امکان پذیر است.

گوگل تسک

مواردی که در گوگل Tasks ارائه شده، هریک به تنهایی، شاید خیلی قابل توجه نباشند، اما چه چیزی باعث شده تا گوگل Tasks یک برنامه ارزشمند باشد؟ دلیل این امر، ادغام شدن این برنامه با سایر سرویس های پر کاربرد گوگل مانند جیمیل و تقویم گوگل است که کاربر را قادر به زمانبندی و برنامه ریزی دقیق برای انجام کارهای خود می کند. شما می توانید به راحتی کارهای خود را در ایمیل خود ردیابی کنید و یا آنها را در تقویم گوگل مشخص کنید.گوگل تسک هم اکنون برای iOS و اندروید منتشر شده و با وجود سرعت بالا خود و سادگی به نظر همچنان در مرحله های اولیه ساخت خود به سر می برد؛ برنامه حالت تاریک نداشته و هنوز با بعضی ویژگی های دیگر سرویس های گوگل سازگاری ندارد. باید منتظر بروزرسانی های بعدی بمانیم.

ایجاد وظایف و کارهای تکراری در اپلیکیشن تحت وب Google Tasks

برای استفاده از گوگل تسک در محیط ویندوز، یا لینوکس، می‌توانید از وب‌سایت آن استفاده کنید. با توجه به اینکه Google Tasks در سرویس تقویم گوگل یا Google Calendar مجتمع شده، شاید بهتر باشد تقویم را باز کنید و برنامه‌ریزی را از طریق تقویم آغاز کنید. بنابراین ابتدا به وب‌سایت اپلیکیشن تحت وب تقویم گوگل مراجعه کنید و با استفاده از حساب گوگلی خویش، وارد شوید.

در نتیجه

در این مقاله سعی کردیم بر این که Google Tasks چیست و چه مزایایی میتواند داشته باشد اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم و دانستیم که که یک سرویس قدیمی میباشد که از نظر گوگل فراموش شده است اما در همین در سال پیش بود که باز احیا شد تا بتوانند کاربران استفاده هایی از آن بکنند و در اینده نیز چنین برنامه با به روز رسانی هایی که انجام خواهد شد میتواند به یکی از ابزار های گوگل همچون گوگل ترندز یا گوگل سرچ کنسول تبدیل شوند تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

همچنین اگر سوال یا نظری در  مورد این که Google Tasks چیست چیست داشتید میتوانید از طریق نظرات همین صفحه یا ازطریق تماس با ما با تیم سرورنت  ارتباط برقرار کنید ما نیز سعی خواهیم کرد در کمترین زمان کوتاه پاسخ گوی شما عزیزان باشیم ما منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید