پرش لینک ها
کسب درآمد از تیک تاک

کسب درآمد از تیک تاک به‌صورت واقعی

کسب درآمد از تیک تاک به‌صورت واقعی

کسب درآمد از تیک تاک یکی از دغدغه‌های جوانان و نوجوانان امروزی در فضای اینترنتی است. یکی از شبکه‌های اجتماعی که در سال‌های اخیر طرف‌داران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است اپلیکیشن تیک تاک است. این اپلیکیشن باتوجه‌به محتوای تصویری و ویدئویی که افراد در آن بارگذاری می‌کنند طرف‌دار پیدا کرده است.

اگر بخواهیم دررابطه‌با طرف‌داران تیک تاک صحبت کنیم باید بگوییم که این طرف‌داری بی‌دلیل نیست زیرا تیک‌تاک مانند اینستاگرام جذابیت‌های خودش را دارد. تیک تاک یک اپلیکیشن برای به اشتراک گذاشتن چالش‌ها و ویدئوها با موضوعات مختلف است که در حال حاضر افراد زیادی باتوجه‌به فالوورهایی که دارند در آن درآمد کسب می‌کند. کسب درآمد از این شبکه اجتماعی مسئله دور از ذهنی نیست اما مسائلی دراین‌رابطه وجود دارد.

کسب درآمد از تیک تاک
کسب درآمد از تیک تاک

کسب درآمد از تیک تاک

همان‌طور که می‌دانید امروزه اپلیکیشن‌های مختلفی در ازای بازدید و افزایش تعداد فالوورها به صاحبان پول پرداخت می‌کنند. اپلیکیشن‌های مختلفی از جمله یوتیوب و اینستاگرام به‌ازای تولید محتوا توسط کاربران پول پرداخت می‌کند. پرداخت پول در یوتیوب به‌صورت عمومی یعنی، اگر به حدنصاب تعیین شده توسط یوتیوب رسد کسب درآمد انجام می‌شود. اینستاگرام نیز یکی دیگر از اپلیکیشن‌ها برای کسب درآمد انتخاب می‌شود.

فرق اینستاگرام با یوتیوب به این صورت است که در اینستاگرام فقط به تعدادی از اینفلوئنسرها که طرف‌داران بسیار زیادی دارند مانند کریستین رونالدو در ازای هر پست پول پرداخت می‌شود. کسب درآمد از تیک تاک نسبت به دیگر اپلیکیشن‌ها متفاوت است.

برای تولید محتوا، اپلیکیشن تیک تاک فقط به کسانی که در کشور آمریکا اقامت دارند و زندگی می‌کنند پول پرداخت می‌کند. پرداخت پول در اپلیکیشن تیک تاک در کشورهای دیگر انجام نمی‌شود اما روش‌هایی برای کسب درآمد وجود دارد.

روش‌های کسب درآمد از تیک تاک

همان‌طور که می‌دانید تیک تاک یک اپلیکیشن پرطرف‌دار جهانی است. اگر شما بخواهید به تیک تاک به‌عنوان روشی برای کسب درآمد نگاه کنید لازم است تا در ابتدا روش‌های کسب درآمد را بشناسید. کسب درآمد از اپلیکیشن تیک تاک به دو صورت انجام می‌شود یعنی،

  1. کسب درآمد در ازای افزایش مخاطب و بازدید
  2. دریافت الماس برای کسب درآمد

افزایش فالوور در تیک تاک

باتوجه‌به روش‌های کسب درآمد از تیک تاک و آنچه گفتیم افزایش فالوور می‌تواند برای کسب درآمد به شما کمک کند. اگر شما بتوانید تعداد فالوورها و بازدید پیجتان را افزایش دهید در نتیجه می‌توانید به‌عنوان یک بلاگر عمل کنید. شما می‌توانید باتوجه‌به تبلیغی که برای فروش یک محصول انجام می‌دهید پول دریافت کنید. یکی از روش‌های کسب درآمد از این اپلیکیشن دریافت پول باتوجه‌به تبلیغات است.

الماس‌های تیک تاک

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از تیک تاک دریافت الماس است. کسب درآمد با استفاده از الماس‌ها به این صورت انجام می‌شود که فالوورهای شما زمانی که از محتوای شما خوششان بیاید الماس خریداری می‌کنند و آن را به شما انتقال می‌دهند. شما می‌توانید در ازای این الماس‌ها آن‌ها را به پول نقد تبدیل کنید و درآمد لازم از تیک تاک را به دست بیاورید.

درصورتی‌که شما در کشور ایران زندگی می‌کنید باید بدانید که کسب درآمد از این روش تا حدودی مشکل است زیرا ایران دراین‌رابطه تا حدودی تحریم است. برای کسب درآمد از آپ تیک تاک در کشور ایران لازم است تا از روش‌های دیگر استفاده کنید.

کسب درآمد در ایران از تیک تاک

همان‌طور که گفتیم برای اینکه شما بخواهید در کشور ایران از تیک تاک درآمد کسب کنید لازم است تا روش‌های غیر بین‌المللی را امتحان کنید. روش‌هایی از جمله،

  • فروش محصول
  • دریافت اسپانسر
  • تبلیغات
  • فروش اکانت

کسب درآمد از تیک تاک با فروش محصول

شما می‌توانید در اپلیکیشن تیک تاک محصولات مورد نظرتان را به فروش برسانید. ازآنجایی‌که این اپلیکیشن یک اپلیکیشن جوان‌پسند است و معمولاً نوجوانان و جوانان در آن فعالیت دارند به همین دلیل به‌راحتی می‌توانید محصول به فروش برسانید. زمانی که تعداد مخاطبان و کاربران شما به حدی برسد که بتوانند به شما اطمینان ‌کنند می‌توانید هر محصولی که می‌خواهید بفروشید تا از این طریق کسب درآمد کنید.

کسب درآمد از تیک تاک
کسب درآمد از تیک تاک

اسپانسر در تیک تاک

فضای تیک تاک به‌گونه‌ای است که هرچقدر تعداد مخاطبان شما بیشتر شود احتمال کسب درآمد از تیک تاک نیز بیشتر می‌شود. درصورتی‌که شما تعداد زیادی فالوور داشته باشید برخی از افراد برای حمایت از شما و فروش محصولاتشان به‌عنوان اسپانسر از شما حمایت می‌کنند. هنگامی که شما هر ویدئویی منتشر کنید لازم است تا در آن اسپانسر خود نامی بیاورید.

تبلیغات در تیک تاک

همان‌طور که گفتیم مهم‌ترین شرط برای کسب درآمد از تیک تاک افزایش تعداد مخاطبان است. اگر شما بتوانید تعداد کاربران و بازدید آن را افزایش دهید نتیجه می‌توانید برای برندهای مختلف تبلیغات انجام دهید. برای تبلیغات قیمت به خصوصی وجود ندارد و شما می‌توانید هر قیمتی که مد نظرتان است را اما به‌صورت منطقی انتخاب کنید.

فروش اکانت تیک تاک

شما می‌توانید در تیک تاک اکانتی که دارید و برایش تلاش کرده‌اید را بفروشید. قیمت اکانت شما مانند قیمت تبلیغات به خودتان بستگی دارد. توجه داشته باشید افراد زمانی پیج شما را خریداری می‌کنند که به حد کافی مخاطب داشته باشد. برای این که بتوانید اکانتتان را به فروش برسانید لازم است به‌اندازه کافی تولید محتوا انجام دهید.

موفقیت در تیک تاک

برای اینکه بتوانید در تیک تاک موفق شوید لازم است تا یک سری فعالیت‌ها را به‌درستی انجام دهید. از جمله فعالیت‌هایی که باعث موفقیت شما در تیک تاک می‌شود به این صورت است،

  • انتشار محتواها به‌صورت منظم
  • درنظرداشتن مخاطب
  • معرفی دیگر شبکه‌های اجتماعی
  • استفاده از کامنت مارکتینگ
کسب درآمد از تیک تاک
کسب درآمد از تیک تاک

همان‌طور که می‌دانید یکی از شبکه‌های اجتماعی که برای کسب درآمد از طریق محتوای ویدئویی بسیار معروف شده یوتیوب است. در شبکه اجتماعی یوتیوب افراد باتوجه‌به قوانینی که در یوتیوب برای کسب درآمد وجود دارد پول دریافت می‌کنند. در یوتیوب هرچقدر تعداد بازدیدکننده‌ها بیشتر باشد درآمد به‌دست‌آمده نیز بیشتر می‌شود. تیک تاک برخلاف یوتیوب برای پرداخت پول در ازای تبلیغات مانند یوتیوب عمل نمی‌کند.

در واقع شما نمی‌توانید مانند یوتیوب از طریق تولید محتوای ویدئویی درآمد کسب کنید. شما می‌توانید برای کسب درآمد از تیک تاک محصولات مختلف را تبلیغ کنید و یا به فروش محصول به خصوصی بپردازید و روش‌های دیگری نیز دراین‌رابطه وجود دارد. یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از طریق دریافت الماس در این اپلیکیشن یعنی تیک تاک است. به‌طورکلی اگر تعداد فالوورهای شما بسیار زیاد شود باتوجه‌به بازدیدی که دریافت می‌کنید می‌توانید به‌عنوان یک بلاگر عمل کنید و باتوجه‌به تبلیغات پول دریافت کنید.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید